logo    Klaudinčin Koutek  Secondhand Baby Outlet  Značková móda pro vaše nejmenší 

JAK NAKUPOVAT » Registrace
Kupující má možnost vytvořit si na webových stránkách internetového obchodu klaudincinkoutek.cz svůj vlastní zákaznický účet, a to prostřednictvím své registrace.
Registrace kupujícího se provádí přímo prostřednictvím webových stránek klaudincinkoutek.cz. V rámci registrace vyplní kupující nezbytné osobní údaje, které budou bezpečně uchovány v elektronické databázi internetového obchodu klaudincinkoutek.cz, a které již při následném přihlašování a provádění objednávek pod svým zákaznickým jménem a heslem nebude kupující nucen vyplňovat.
Registrace a vytvoření vlastního zákaznického účtu umožňuje kupujícímu zjednodušený postup při provádění objednávek (tj. bez opětovného zadávání osobních údajů), sledování historie a stavu všech svých objednávek.
Kupující je oprávněn svou registraci kdykoli zrušit, a to opět prostřednictvím webových stránek internetového obchodu klaudincinkoutek.cz nebo telefonicky. Zrušení registrace bude kupujícímu potvrzeno prostřednictvím elektronické pošty nebo telefonicky.