logo    Klaudinčin Koutek  Secondhand Baby Outlet  Značková móda pro vaše nejmenší 

OBCHODNÍ PODMÍNKY

Tyto obchodní podmínky jsou platné pro nákup v internetovém obchodě www.klaudincinkoutek.cz a blíže vymezují a upřesňují práva a povinnosti prodávajícího a kupujícího.

 

Termíny dopravy:

Objednávky jsou do České republiky každý týden posílány kurýrní službou. Po doručení na naše české sídlo jsou následně přeposlány na adresu uvedenou ve Vaší objednávce.

 

Storno a změna objednávky:

Vaši objednávku máte nárok stornovat před odchodem do ČR, případně změnit. O veškerých změnách nás informujte na klaudincinkoutek@gmail.com

 

Reklamace, vrácení zboží:

Zákazník má právo odstoupit od smlouvy do 14 dnů od okamžiku převzetí zásilky a zboží vrátit. V případě, že jste se rozhodli zboží vrátit, musíte nás předem o této skutečnosti informovat prostřednictvím e-mailu. Poté zboží odešlete doporučeně jako cenné psaní či cenný balík, kompletní, v původním stavu a nepoškozené na adresu sídla. Cena zboží Vám bude vrácena nejpozději do 14 dnů od obdržení zásilky zpět, na Váš účet. Potřebné platební a případně další údaje přiložte k zásilce.  Zboží nelze vracet na dobírku, jakékoliv takto vrácené zboží nebudeme přijímat.  Poštovné za vrácené zboží a případné další náklady hradí zákazník na vlastní náklady. V souladu se zákonem nelze uplatňovat reklamace na použité zboží po uplynutí 14-ti denní lhůty na vrácení zboží.